Our range of products include ref relay.
₹ 9900 / Piece Get Latest Price
| Relay Type | Overload Relay |
| Number of Poles | 4 Pole |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Brand | C&S Electric LTD. |
| Rated Voltage | 24 V AC |
| Voltage | 18-300VDC/60-280V AC |
| Current Range | 1–10 A |
| Current | 5A |
| Output Contact | 2 NO + 2 NC |
| Model Name/Number | IRIPROX-EOR-0-5 /REF |
Minimum order quantity: 1 Piece
REF relay c&s make
₹ 9500 / Piece Get Latest Price
| Model Name/Number | IRIPROX-EOR-H-0-1 |
| Brand | C&S electric |
| Voltage | 18-300VDC/60-280V AC |
| Current | 8A |
G Goyal (Director)
Delight Techniks
Ground Floor, C-39, Sector-34
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India