Our range of products include dse 7420.
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 24V DC |
| Current Rating | 400 A |
| Application | Residential, Mains DG, Panel, DG Set, Industrial |
| Display Type | LCD |
| No. of Inputs | 8 Inputs |
| Supply Voltage | 24 V DC |
| Communication Port | RS485 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Protection Feature | Under Voltage, Over Current, Phase Reverse, Phase Fail, Over Voltage |
Minimum order quantity: 1 Piece
DG Controller and AMF Relay
G Goyal (Director)
Delight Techniks
Ground Floor, C-39, Sector-34
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India