Leading Wholesale Trader of switch mode power supply from Noida.
₹ 1600 / Piece Get Latest Price
| Output Voltage (V DC) | 48V |
| Output Voltage | 220 V DC |
| Output Current (A) | 20A |
| Current | 20A |
| Output Power | 250W |
| Output Power (W) | 30W |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
G Goyal (Director)
Delight Techniks
Ground Floor, C-39, Sector-34
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India