Our range of products include secure multifunction meters elite 440.
₹ 6500 / Piece Get Latest Price
| Phase | Three Phase |
| Current Input | 5 A CT |
| Communication Port | RS485 MODBUS |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Measured Parameters | V A Hz PF |
| Accuracy Class | Class 0.5 |
| Display Type | LED |
| Cutout Size | 96×96 mm |
| Auxiliary Supply | 85–265 V AC |
| Application | Panel Metering |
Multifunction meter
G Goyal (Director)
Delight Techniks
Ground Floor, C-39, Sector-34
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India